VIP Sport

28. května 2018 • 18:05

Limberský povzbudil brankáře Liverpoolu: Karius no stres. Hyeny jsou všude

Autor:

Na smutnou postavu finále Ligy mistrů Lorise Kariuse se snáší neuvěřitelná kritika. Brankáři, který přímo zavinil dva góly, někteří "fanoušci" dokonce vyhrožují smrtí. A to už je za hranou. Za německého gólmana se postavili jeho spoluhráči, s názorem teď přispěchal i David Limberský.Dlouholetá opora nového českého šampiona z Plzně vyjádřila svůj názor na Instagramu. A nebyl by to Limberský, aby to všechno neřekl hezky od plic.

"Hyeny jsou všude na světě. Je mi z těch lidí na blití," odsoudil lidi, kteří německému brankáři vyčítají minely z finále tak moc, že mu vyhrožují smrtí. "Karius no stres," dodal snad pro případ, že by 24letý gólman na jeho Instagram narazil.

O výhružky na adresu Kariuse se už zajímají i britští policisté. "Bereme příspěvky na sociálních sítích této povahy velmi vážně a prošetříme to," uvedli v oficiálním prohlášení.

Vzkaz Davida Limberského těm, kteří vyhrožují Lorisovi Kariusovi

Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze