VIP Sport

28. května 2018 • 18:05

Limberský povzbudil brankáře Liverpoolu: Karius no stres. Hyeny jsou všude

Autor:

Na smutnou postavu finále Ligy mistrů Lorise Kariuse se snáší neuvěřitelná kritika. Brankáři, který přímo zavinil dva góly, někteří "fanoušci" dokonce vyhrožují smrtí. A to už je za hranou. Za německého gólmana se postavili jeho spoluhráči, s názorem teď přispěchal i David Limberský.Dlouholetá opora nového českého šampiona z Plzně vyjádřila svůj názor na Instagramu. A nebyl by to Limberský, aby to všechno neřekl hezky od plic.

"Hyeny jsou všude na světě. Je mi z těch lidí na blití," odsoudil lidi, kteří německému brankáři vyčítají minely z finále tak moc, že mu vyhrožují smrtí. "Karius no stres," dodal snad pro případ, že by 24letý gólman na jeho Instagram narazil.

O výhružky na adresu Kariuse se už zajímají i britští policisté. "Bereme příspěvky na sociálních sítích této povahy velmi vážně a prošetříme to," uvedli v oficiálním prohlášení.

Vzkaz Davida Limberského těm, kteří vyhrožují Lorisovi Kariusovi

Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud