27. května 2018 • 21:25

Zraněný Salah: Jsem přesvědčený, že budu na šampionátu v Rusku

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Cafú o Neymarovi: Teď začne hrát tak, jak ho všichni známe Cafú o Neymarovi: Teď začne hrát tak, jak ho všichni známe
Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Černé scénáře se nepotvrdily. Fotbalový útočník Mohamed Salah se navzdory děsivě vyhlížejícímu zranění z finále Ligy mistrů podle všeho stihne uzdravit na světový šampionát v Rusku. „Byla to velmi těžká noc, ale jsem bojovník. Navzdory všemu jsem přesvědčený, že budu v Rusku. Vaše láska a podpora mi dá sílu, kterou potřebuji,“ napsal liverpoolský kanonýr na sociální sítě.Salah opouštěl finále Ligy mistrů v slzách po souboji s Ramosem, při němž se jeho ruka vykloubila do nepřirozené polohy. První ohlasy navíc naznačovaly vážné zranění. „Je to vážné. Pravděpodobně zlomenina ramene nebo klíční kosti,“ řekl trenér Jürgen Klopp na tiskové konferenci po finále, které Liverpoool prohrál 1:3.

Prvotní obavy se však naštěstí nepotvrdily. Uklidnění přineslo i prohlášení egyptského národního týmu na Twitteru, ve kterém se vylučuje možná zlomenina. „Týmový doktor Dr. Mohamed Abou El-Ela řekl, že jej liverpoolský lékařský tým informoval o výsledcích rentgenu. Hráč byl poraněn s vazy v oblasti ramenního kloubu. Podle této diagnózy je optimistický, že Salah bude součástí národního týmu na Mistrovství světa,“ píše se v prohlášení.

Světový šampionát začíná 14. června. Egypt přitom čeká druhý hrací den souboj s Uruguayci.

Smutný odchod egyptského krále Mohameda Salaha, který se zranil už v prvním poločase finále Ligy mistrů
Smutný odchod egyptského krále Mohameda Salaha, který se zranil už v prvním poločase finále Ligy mistrů

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze