VIP Sport

9. června 2018 • 14:12

První výhra pro Belgii: sexy studentka se stala Miss fotbalového MS!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

První vítězství v souvislosti s fotbalovým mistrovstvím světa v Rusku si připsala Belgie. Královnou krásy nadcházejícího světového šampionátu byla zvolena osmnáctiletá studentka z Namuru Zoé Brunetová.V páteční soutěži pořádané v Europa-Parku v německém Rustu zvítězila před 31 dívkami z ostatních zemí, které se představí od čtvrtka na turnaji v Rusku.

Krásná belgická studentka Zoé Brunetová se stala Miss fotbalového mistrovství světa
Krásná belgická studentka Zoé Brunetová se stala Miss fotbalového mistrovství světa

"Jsem šťastná a hrdá. Doufám, že belgické reprezentaci se to taky povede a získá titul mistrů světa," uvedla Brunetová, která získala jeden z titulů v letošní belgické soutěži krásy.

Za vítězství odnesla 3 500 eur (90 000 korun). Součástí soutěže byla promenáda ve fotbalovém dresu, večerní róbě a v plavkách. Žádnou čestnou funkci na šampionátu nová miss mít nebude.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze