VIP Sport

14. června 2018 • 05:00

Šikana v NHL, Ottawu rozeštvaly výhrůžky smrtí: Ženy hvězd v nevídaném průšvihu!

Autor: fuk
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na hokej nemají pomyšlení. Hvězdy Ottawy Erika Karlssona (28) a Mika Hoffmana (28) naplno zaměstnává válka jejich partnerek. Do nechutné aféry se už dokonce musela vložit policie.Situace je kritická. Manželka kapitána Senátorů se na snoubenku jeho spoluhráče nezlobí kvůli nepochválené sukni. Tady šlo o mnohem víc.

„Monika Caryk nesčetněkrát prohlašovala, že si přeje, aby mé dosud nenarozené dítě zemřelo,“ vypálila Melinda Karlsson. Z těchto slov až mrazí. Maminka v očekávání totiž o vytouženého chlapečka před porodem skutečně přišla.

„Rovněž vyřkla přání, abych zemřela i já a někdo se »postaral« o nohy mého manžela, aby mu ukončil kariéru,“ přisuzuje brunetka autorství přes tisícovky anonymních vzkazů, které dostala přes sociální sítě, své blonďaté sokyni.

Manželka Hoffmana měla několikrát prohlásit, že si přeje, aby dosud nenarozené dítě Karlssonů zemřelo. Maminka v očekávání opravdu o vytouženého chlapečka před porodem přišla.
Manželka Hoffmana měla několikrát prohlásit, že si přeje, aby dosud nenarozené dítě Karlssonů zemřelo. Maminka v očekávání opravdu o vytouženého chlapečka před porodem přišla.

Drsná obvinění druhá strana razantně popírá. „Nemáme s tím nic společného,“ tvrdí Hoffman a jeho partnerka. Na očištění svého jména taky hodlají aktivně pracovat: „Nabízíme maximální pomoc k vypátrání toho, kdo má tohle všechno na svědomí.“

Dopady na dění v týmu můžou být fatální. „Je těžko představitelné, že by oba hráči nadále seděli v jedné šatně,“ tvrdí Hoffmanův agent Robert Hoover, proti jehož klientovi a jeho lásce už se postavilo i několik partnerek ostatních hokejistů Ottawy. Rozseknout tenhle uzel zášti bude pro činovníky klubu ještě pořádný oříšek.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud