VIP Sport

28. června 2018 • 05:00

Rajcovala ňadry i rozkrokem! Nestydatá milenka fotbalisty Rooneyho znovu v akci

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už neví, jak by na sebe ještě víc strhla pozornost. Někdejší milenka ženatého fotbalisty Waynea Rooneyho, vnadná Laura Simpsonová, slavila v centru Manchesteru 30. narozeniny. Na svou oslavu dorazila v hodně odvážných šatech. Všem dávala na odiv, na co sbalila bývalého kapitána anglické reprezentace.Románek s Rooneym udělal ze Simpsonové přes noc celebritu. Před více jak rokem byl fotbalista lapen policií, jak opilý řídí. Vedle sebe měl v tu chvíli zrzavou milenku Lauru. Skandál nabral na obrátkách i kvůli tomu, že fotbalistova manželka Coleen čekala se svým mužem již čtvrté dítě.

Díky Lauře bylo na ulici živo
Díky Lauře bylo na ulici živo

Průšvihář Wayne slíbil ženě poslušnost a bylo mu už poněkolikáté odpuštěno. To zrzavá diva se snaží neustále z aféry vyvařit maximum. Několikrát tak vystoupila v televizi a promluvila o vztahu se slavným útočníkem. Zúčastnila se i reality show a bere tučné honoráře od bulvárních novinářů za rozhovory na téma Rooney.

Ráda je i v hledáčku paparazzi fotografů. V sobotu slavila třicáté narozeniny v centru Manchesteru a do ulic vyrazila s kamarádem v krátkých oranžových šatech s velkým výstřihem. Při dovádění na chodníku pak vykoukla i Lauřina bradavka. V minulosti už jí takhle vypadlo celé prso na veřejnosti a dokonce ukázala i odhalené pozadí či klín. Simpsonová kuje železo, dokud je žhavé.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud