VIP Sport

28. června 2018 • 05:00

Rajcovala ňadry i rozkrokem! Nestydatá milenka fotbalisty Rooneyho znovu v akci

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už neví, jak by na sebe ještě víc strhla pozornost. Někdejší milenka ženatého fotbalisty Waynea Rooneyho, vnadná Laura Simpsonová, slavila v centru Manchesteru 30. narozeniny. Na svou oslavu dorazila v hodně odvážných šatech. Všem dávala na odiv, na co sbalila bývalého kapitána anglické reprezentace.Románek s Rooneym udělal ze Simpsonové přes noc celebritu. Před více jak rokem byl fotbalista lapen policií, jak opilý řídí. Vedle sebe měl v tu chvíli zrzavou milenku Lauru. Skandál nabral na obrátkách i kvůli tomu, že fotbalistova manželka Coleen čekala se svým mužem již čtvrté dítě.

Díky Lauře bylo na ulici živo
Díky Lauře bylo na ulici živo

Průšvihář Wayne slíbil ženě poslušnost a bylo mu už poněkolikáté odpuštěno. To zrzavá diva se snaží neustále z aféry vyvařit maximum. Několikrát tak vystoupila v televizi a promluvila o vztahu se slavným útočníkem. Zúčastnila se i reality show a bere tučné honoráře od bulvárních novinářů za rozhovory na téma Rooney.

Ráda je i v hledáčku paparazzi fotografů. V sobotu slavila třicáté narozeniny v centru Manchesteru a do ulic vyrazila s kamarádem v krátkých oranžových šatech s velkým výstřihem. Při dovádění na chodníku pak vykoukla i Lauřina bradavka. V minulosti už jí takhle vypadlo celé prso na veřejnosti a dokonce ukázala i odhalené pozadí či klín. Simpsonová kuje železo, dokud je žhavé.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze