VIP Sport

1. července 2018 • 14:11

Bouřlivák McEnroe se vysmál Navrátilové: Zasloužím si každou penci!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Stěžovala si, že bere desetkrát méně než on. „Jsem v šoku! Je to diskriminace žen!“ soptila v březnu tenisová legenda Martina Navrátilová (61) poté, co se provalily platy v britské televizi BBC.Navrátilová jistila, že proti kolegovi Johnu McEnroeovi (59) má za komentování Wimbledonu almužnu. Zatímco ona dostávala 430 tisíc Kč, »Mac« 4,4 milionu!

Nyní, týden před třetím grandslamem sezony, Američan konečně reagoval. „Ti nejlepší by měli dostávat nejvíce. Nevím, kolik bere Martina, ale já si zasloužím každou penci, kterou dostávám,“ vzkázal McEnroe. Navrátilová každopádně dostala v anglické televizi pro letošek přidáno.

Martina Navrátilové tvrdí, že John McEnroe a spol. mají lepší příjmy, protože jsou muži.
Martina Navrátilové tvrdí, že John McEnroe a spol. mají lepší příjmy, protože jsou muži.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze