VIP Sport

2. července 2018 • 20:15

Hokejista Kindl okroužkoval sexy Aferditu a…: Lamač srdcí DiCaprio ostrouhal!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Randila s hvězdami světového showbyznysu včetně hereckého mága Leonarda DiCapria (43). Sexy Aferditu Dreshaj (31) si však navždy pojistil český hokejista Jakub Kindl (31)!Borec, který dlouhá léta válel v NHL i reprezentaci a po vleklých zraněních zakotvil v Plzni, pro blondýnku vystrojil megalomanskou veselku v americkém Miami.

Někdejší Miss Kosovo a také účastnici Miss Universe, kde se v roce 2011 umístila v elitní šestnáctce nejkrásnějších žen planety, si Jakub vzal přímo na pláži Atlantiku.

Kindl konečně skóroval Aferditu!“ culila se na Instagramu rodačka z Jugoslávie, která zažila den jako z pohádky. Po obřadu v písku se svatebčané přesunuli do přilehlého pětihvězdičkového hotelu, kde celý den pili, jedli a tancovali. A když nadešel čas jít spát, čekala na novomanžele postel vystlaná růžemi!

V době, kdy ještě Aferdita randila s DiCapriem.
V době, kdy ještě Aferdita randila s DiCapriem.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Finále (neděle 15. července, 17:00)
Francie - Chorvatsko (ONLINE zde »)

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Výsledky semifinále MS:
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Výsledky čtvrtfinále MS:
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze