VIP Sport

9. července 2018 • 05:00

Na Nadala i s krásnou Denisou! Veselého při bitvě podpoří sexy snoubenka

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Až se dnes Jiří Veselý postaví ve Wimbledonu současnému tenisovému králi Rafaelu Nadalovi, možná se mu rozklepe celé tělo. Na tribuně však bude mít povolený doping. Krásnou snoubenku Denisu!Sympatická bruneta drží pěsti svému milému v Londýně už od prvního kola a zatím jí to jde skvěle. Veselý postoupil už do osmifinále, čímž vyrovnal svůj nejlepší výsledek na kurtech All England Clubu. Před nedávnem spolu oslavili čtvrté výročí vztahu, který začal v Prostějově.

„Potkali jsme se tam v restauraci, kde Denisa pracovala na brigádě jako číšnice,“ prohlásil Veselý. „Když jsem ji poprvé viděl, věděl jsem, že v ní je něco víc než v jiných dívkách,“ prozradil o tehdejší studentce gymnázia, která byla finalistkou soutěže Miss Beauty.

„Denisa je bezvadná holka, opravdu mě má ráda. Když přijedu domů do Prostějova, o všechno je postaráno. Můžu si vyčistit hlavu. Spoustu věcí za mě zařídí, což je velká pomoc,“ řekl pro iDnes.

A od 176 cm vysoké krásky bude potřebovat helfnout i dnes. Čeká ho totiž super těžká váha Nadal, současný tenisový král a vítěz 17 grandslamových titulů (11x French Open, 3x US Open, 2x Wimbledon, 1x Australian Open). „Když se ho podaří porazit, bude to bomba, když ne, nic se neděje,“ řekl daviscupový reprezentant, který už má na odměnách jistých 4,8 milionu korun!

Český tenista Jiří Veselý se v osmifinále Wimbledonu utká se světovou jedničkou Rafaelem Nadalem
Český tenista Jiří Veselý se v osmifinále Wimbledonu utká se světovou jedničkou Rafaelem Nadalem

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud