VIP Sport

11. července 2018 • 11:37

Radek dlouho slavil? Štěpánek s Vaidišovou tajili dceru od pátku!

Autor:

Na internetu zveřejňují každý zajímavý střípek ze svých životů, tenhle ale čtyři dny tajili! Tenisovým manželům Radku Štěpánkovi (39) a Nicole Vaidišové (29) se dcera Stella narodila už v pátek, fanouškům ale radostnou novinu sdělili až v úterý.Tu fotky z dovolené, támhle snímek z tenisového zákulisí, jindy zase momentka ze svatby. Když se jim ale narodí dcerka, tak je najednou na jejich sociálních sítích ticho po pěšině! Až v úterý večer se na Instagramu Radka i Nicole objevila fotka, jak je malá drží za prsty.

„Náš svět se přetočil hlavou vzhůru, když jsme poprvé uviděli naši dceru. Zdravá, veselá a s hlavičkou samý vlas je všechno, co bychom si mohli přát, a ještě víc. Vítej na světě, Stello,“ napsali oba šťastní rodiče k fotce.

Proč jim tak trvalo, než se šťastnou novinou pochlubili? „Nebojte, Radek a to až do úterý zapíjel. Brzy y nějakou fotku přidá,“ pověděl včera odpoledne Blesku rodinný přítel Štěpánkových a měl skutečně pravdu.

Půjde na kurt?

„Chtěl bych dát dítěti to, co mi dali moji rodiče. Lásku, péči, byli vždycky se mnou...“ vysnil si »Štěpec«. A plánuje ze Stellinky udělat také tenistku, když to má po rodičích v genech?

„Uvidíme, jak bude na sport nadaná. Ale předpoklady tady určitě jsou!“ usmíval se Radek.

Tenisovému páru Nicole Vaidišové a Radku Štěpánkovi se narodilo dítě, dcera StellaTenisovému páru Nicole Vaidišové a Radku Štěpánkovi se narodilo dítě, dcera Stella

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze