VIP Sport

19. července 2018 • 13:34

Za rozpad manželství prý může tahle potetovaná kráska: To je Saganova milenka?!

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hned, jak cyklista Peter Sagan oznámil, že s manželkou Katarínou se rozchází a chce s ní být pouze v přátelském vztahu, začalo se spekulovat, jestli za tím není jiná žena. Slovenští novináři z deníku Plus Jeden Deň si všimli, že se kolem Tourminátora pohybuje sexy potetovaná kráska Linda Odehová. Je to ona, kdo může za rozchod slavného cyklisty?Tři roky od velkolepé svatby a je konec. Cyklista Peter Sagan, který momentálně září na Tour de France, ve středu na sociálních sítích oznámil, že se rozchází s manželkou Katarínou, s níž má syna Marlona. Nic se neděje jen tak. Okamžitě se tak začalo mluvit o tom, že za tím musí být jiná žena.

Slovenští novináři si okamžitě vzpomněli, že během Tour de France se v blízkosti Petera Sagana objevila německá fyzioterapeutka Linda Odehová. U týmového vozu stáje Bora-hansgrohe se k Saganovi tiskla a vyfotila se s ním. Potetovaná kráska na sobě měla triko s hlubokým výstřihem a šortky, ze kterých jí vylézaly půlky. Sličná diva ale jakýkoliv milostný vztah popřela.

„S Peterem se známe, ještě když jsme spolupracovali v Tinkoffu. Na Tour de France se s ním vždy ráda potkám. Teď už jsem doma v Německu. Peterův vztah s manželkou je smutný,“ napsala německá fyzioterapeutka ke statusu Sagana o rozpadu manželství. Je mezi nimi ale něco víc, než jen přátelství?

Sexy němka Linda navštívila během Tour de France Petera Sagana.
Sexy němka Linda navštívila během Tour de France Petera Sagana.

 
Články odjinud


Články odjinud