VIP Sport

21. července 2018 • 05:00

Saganova tchyně promluvila o rozchodu: Bylo jasné, že něco není v pořádku!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jsou v šoku. Rodiče manželky cyklisty Petera Sagana, půvabné Kataríny, zaskočilo, že mezi jejich dcerou a slavným sportovcem je konec. Přestože tušili, že se něco děje, tak by je ani v nejhorším snu nenapadlo, jak dopadne manželství Sagana s jejich dcerou pouhé tři roky po pohádkové svatbě.Nikdy se nestarali o vztah své dcery s úspěšným slovenským sportovcem. Pavol a Iveta Smolkovi jsou tak v šoku z toho, co se dozvěděli od slovenských novinářů. Jejich dcera Katarína a cyklista Sagan už spolu netvoří pár.

Peter Sagan s manželkou Katarínou oznámili radostnou novinu, narodil se jim syn
Peter Sagan s manželkou Katarínou oznámili radostnou novinu, narodil se jim syn

„Nejdřív se v tom musíme sami zorientovat. Nevíme, co se mezi nimi stalo,“ řekl pan Smolka slovenskému deníku Plus Jeden Deň. Jeho paní pak prozradila, že něco tušila. „Nepřišlo to jako blesk z čistého nebe. Když jsme sledovali vývoj mezi nimi, bylo jasné, že to tam delší dobu není v pořádku,“ prozradila paní Smolková.

Následně vyvrátila spekulace, že by za rozchodem prominentního manželského páru byl někdo třetí. Dál už ale nechtějí vztah Sagana s Katarínou komentovat a počkají, až se jejich dcera s vnukem Marlonem vrátí z Monaka, kde žijí v luxusním apartmánu nejlépe vydělávajícího cyklisty.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze