VIP Sport

21. července 2018 • 05:00

Saganova tchyně promluvila o rozchodu: Bylo jasné, že něco není v pořádku!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jsou v šoku. Rodiče manželky cyklisty Petera Sagana, půvabné Kataríny, zaskočilo, že mezi jejich dcerou a slavným sportovcem je konec. Přestože tušili, že se něco děje, tak by je ani v nejhorším snu nenapadlo, jak dopadne manželství Sagana s jejich dcerou pouhé tři roky po pohádkové svatbě.Nikdy se nestarali o vztah své dcery s úspěšným slovenským sportovcem. Pavol a Iveta Smolkovi jsou tak v šoku z toho, co se dozvěděli od slovenských novinářů. Jejich dcera Katarína a cyklista Sagan už spolu netvoří pár.

Peter Sagan s manželkou Katarínou oznámili radostnou novinu, narodil se jim syn
Peter Sagan s manželkou Katarínou oznámili radostnou novinu, narodil se jim syn

„Nejdřív se v tom musíme sami zorientovat. Nevíme, co se mezi nimi stalo,“ řekl pan Smolka slovenskému deníku Plus Jeden Deň. Jeho paní pak prozradila, že něco tušila. „Nepřišlo to jako blesk z čistého nebe. Když jsme sledovali vývoj mezi nimi, bylo jasné, že to tam delší dobu není v pořádku,“ prozradila paní Smolková.

Následně vyvrátila spekulace, že by za rozchodem prominentního manželského páru byl někdo třetí. Dál už ale nechtějí vztah Sagana s Katarínou komentovat a počkají, až se jejich dcera s vnukem Marlonem vrátí z Monaka, kde žijí v luxusním apartmánu nejlépe vydělávajícího cyklisty.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko 1:2
, Liberec - Bohemians 1905 1:1Zlín - Teplice 1:0, Ml. Boleslav - Opava 6:1, Slavia - Jablonec 0:2, Karviná - Plzeň 0:1, Sparta - Příbram 2:2, Olomouc - Baník Ostrava 1:4
Klasická verze
Mobilní verze