VIP Sport

22. července 2018 • 13:00

Plíšková s Hrdličkou prozradili, kdy chtějí dítě. On jí dává víc času!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Monackou svatbu mají novomanželé Karolína Plíšková (26) a Michal Hrdlička (29) za sebou, kdy tedy přijde miminko? Tohle téma prý u Hrdličkových ještě nikdy nepadlo – bojí se ho jako čert kříže!Karolína má totiž v šestadvaceti letech vrchol své tenisové kariéry stále před sebou. A byť na případu americké hvězdy Sereny Williams (36) je vidět, že se i po porodu mohou tenistky vrátit ve výborné formě, Kája to riskovat nechce.

„Že bych teďka otěhotněla, to mě ani nenapadlo. A jasno mám i v tom, že se to minimálně další tři roky nestane,“ kroutila hlavou v nedávném rozhovoru pro Blesk. To Hrdlička byl ještě »přísnější«. „Tři roky neodpovídají realitě. Myslím, že více než pět let tohle vůbec nebude téma. Popravdě jsme se o tom ani nebavili,“ pravil.

Karolína Plíšková a Michal Hrdlička na své svatbě v Monaku
Karolína Plíšková a Michal Hrdlička na své svatbě v Monaku

O jedno dítě se však už částečně starají. Z předchozího vztahu s moderátorkou Lucií Borhyovou (40) má totiž Michal čtyřletou dceru Lindu, která byla i nyní na obřadu v Monaku. Dokonce jako družička!

„Takže partner je v klidu a netlačí na mě s žádným miminem,“ culí se Karolína. Na plnohodnotnou rodinu však určitě nezanevřeli. „Teď to sice není na pořadu dne, ale je pravda, že do budoucna bychom děti mít chtěli,“ vyhlíží Hrdlička.

Utajená svatba Hrdličky s Plíškovou v Monaku! Dvanáct hostů a dcera Borhyové družička
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze