VIP Sport

15. srpna 2018 • 05:00

Tenistka Plíšková opouští Česko: Rozloučila se průsvitnou blůzkou!

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Co si budeme nalhávat… Letošní výsledky české tenistky Kristýny Plíškové (26) pokulhávají, tak aspoň její prezentace před fanoušky musí vypadat dobře. Upřímně, je na zlatou! Před odjezdem na US Open se rozloučila v průsvitné blůzce.„Ahoj, domove,“ napsala Plíšková na Instagramu v černé sexy halence s tím, že Česko opouští a jejím útočištěm bude americký grandslam US Open. Poslední grandslam sezony začíná v New Yorku za dva týdny, takže je ještě nějaký čas na doladění detailů.

Kristýna ale potřebuje rapidně zlepšit, což dokazují její výsledky. Na grandslamech letos pokaždé vypadla v prvním kole a v sezoně zatím vydělala »pouhých« 374 tisíc dolarů (asi 8,4 milionu korun).

A když to nejde na kurtu, dohání to Kristýna na sociálních sítích. Sem tam se ukáže v bikinách, jindy v šatech nebo ukáže zákulisí svatby své sestry Karolíny s moderátorem a manažerem Michalem Hrdličkou v Monaku.

To je fajn Kristýno, ale 97. místo ve světovém žebříčku by chtělo vylepšit!

V černé průsvitné blůzce se Kristýna rozloučila s Českem...
V černé průsvitné blůzce se Kristýna rozloučila s Českem...

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud