VIP Sport

15. srpna 2018 • 05:00

Tenistka Plíšková opouští Česko: Rozloučila se průsvitnou blůzkou!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Co si budeme nalhávat… Letošní výsledky české tenistky Kristýny Plíškové (26) pokulhávají, tak aspoň její prezentace před fanoušky musí vypadat dobře. Upřímně, je na zlatou! Před odjezdem na US Open se rozloučila v průsvitné blůzce.„Ahoj, domove,“ napsala Plíšková na Instagramu v černé sexy halence s tím, že Česko opouští a jejím útočištěm bude americký grandslam US Open. Poslední grandslam sezony začíná v New Yorku za dva týdny, takže je ještě nějaký čas na doladění detailů.

Kristýna ale potřebuje rapidně zlepšit, což dokazují její výsledky. Na grandslamech letos pokaždé vypadla v prvním kole a v sezoně zatím vydělala »pouhých« 374 tisíc dolarů (asi 8,4 milionu korun).

A když to nejde na kurtu, dohání to Kristýna na sociálních sítích. Sem tam se ukáže v bikinách, jindy v šatech nebo ukáže zákulisí svatby své sestry Karolíny s moderátorem a manažerem Michalem Hrdličkou v Monaku.

To je fajn Kristýno, ale 97. místo ve světovém žebříčku by chtělo vylepšit!

V černé průsvitné blůzce se Kristýna rozloučila s Českem...
V černé průsvitné blůzce se Kristýna rozloučila s Českem...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud