VIP Sport

17. srpna 2018 • 11:40

Zraněný Berdych si zahrál na Indiana Jonese: Lovil sexy ženu bez podprsenky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Léčba bolavých zad? Spíš to vypadá, že se tenista Tomáš Berdych (32) pustil na řeckém ostrově Mykonos se svou ženou Ester do natáčení dobrodružných filmů.Podle fotek na sociálních sítích by si mohl Berdych z fleku se slamákem na hlavě a růžencem kolem krku střihnout roli archeologa Indiana Jonese.

I tradiční partnerka hlavního hrdiny by byla vyřešena snadno. Jeho Ester to v sexy blankytných šatech, pod kterými tentokrát chyběla podprsenka, slušelo jako hollywoodským hvězdám!

Teď už jen zbývá vyřešit dobrodružství, co brání české jedničce zasáhnout do US Open. To Tomáš vynechá, stejně jako celé americké putování po turnajích. Tak snad bolest brzy přejde a i s Ester se ukáže na zaplněných stadionech.

To je dobrodružství! Indiana Jones Berdych ulovil ženu Ester bez podprsenky.
To je dobrodružství! Indiana Jones Berdych ulovil ženu Ester bez podprsenky.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud