VIP Sport

25. srpna 2018 • 18:05

Půl roku vězení? Řepkovi hrozí dokonce rok či šest let kriminálu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Až dosud byl zvyklý vysedávat leda tak v hospodách. Teď ale Tomáši Řepkovi (44) vážně hrozí, že si hačne do vězení. A pozor – na mnohem delší dobu, než kolik mu vyměřila ve čtvrtek soudkyně v Brně.Za pornoútok na exmanželku Vlaďku Erbovou vyfasoval fotbalový bouřlivák půl roku natvrdo. Jenže se může nakrásně stát, že si bude muset odpykat i půlroční podmínku za řízení v opilosti.

„Předpokládám, že co se týká trestu, který mu byl uložený dříve, bude zasedat soud, a ten mu může podmínečný trest tzv. proměnit na nepodmíněný,“ řekl Aha! právník Jan Černý s tím, že v tom případě by se tresty sečetly a Řepka by strávil za mřížemi rok.

Jenže ani tím trable někdejšího obránce Sparty zdaleka nekončí! Už v září ho prý čeká další soud kvůli údajnému podvodu s autem, které si prý pronajal na leasing a prodal. Tady mu hrozí trest odnětí svobody na 2 až 6 let. „Pokud by byl uznán vinným, může soud zrušit rozsudek, který byl vynesený ve čtvrtek, a vynést tzv. souhrnný trest,“ upozorňuje právník Černý.

„Obvyklá praxe bývá taková, že tresty se nesčítají, ale většinou se k tomu původnímu něco přidá. Trest by ale nemohl být nižší, než kolik je spodní hranice sazby, v tomto případě by šlo tedy minimálně o dva roky,“ dodává Černý. Červené karty jsou proti tomu pochvaly ve škole...

Přišel se podívat i bouřlivák Tomáš Řepka s přítelkyní Kateřinou Kristelovou.
Přišel se podívat i bouřlivák Tomáš Řepka s přítelkyní Kateřinou Kristelovou.

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud