VIP Sport

29. září 2018 • 05:00

Prezident Zeman si dělal legraci z rozvodu Vondráčkové s Plekancem. Co řekl?

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

V Česku je to poslední týdny téma číslo jedna. O rozvodu hokejisty Tomáše Plekance se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou dokonce promluvila i hlava státu Miloš Zeman. Z rozchodu dvou známých lidí si dělal v televizním pořadu legraci.Když Miloš Zeman hovořil ve čtvrtečním pořadu Týden s prezidentem na téma vysokých půjček, řekl mu moderátor TV Barrandov Jaromír Soukup, že lidé se často zadlužují například kvůli rozvodům.

To pobavilo Zemana a zavtipkoval si. „Chcete říci, že si Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec taky půjčují na svůj rozvod?“ usmíval se prezident.

Prezident Miloš Zeman si zavtipkoval na účet Plekance s Vondráčkovou
Prezident Miloš Zeman si zavtipkoval na účet Plekance s Vondráčkovou

Moderátor Soukup ve vtipkování na úkor známého páru pokračoval. „To záleží na šikovnosti jejich advokátů, jestli si pan Plekanec bude muset půjčit na svůj rozvod. Těžko říct. Možná když si najme špatného advokáta,“ žertoval dál Soukup.

Co asi vtipkování těchto dvou pánů říká Vondráčková a Plekanec?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud