VIP Sport

29. září 2018 • 05:00

Prezident Zeman si dělal legraci z rozvodu Vondráčkové s Plekancem. Co řekl?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

V Česku je to poslední týdny téma číslo jedna. O rozvodu hokejisty Tomáše Plekance se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou dokonce promluvila i hlava státu Miloš Zeman. Z rozchodu dvou známých lidí si dělal v televizním pořadu legraci.Když Miloš Zeman hovořil ve čtvrtečním pořadu Týden s prezidentem na téma vysokých půjček, řekl mu moderátor TV Barrandov Jaromír Soukup, že lidé se často zadlužují například kvůli rozvodům.

To pobavilo Zemana a zavtipkoval si. „Chcete říci, že si Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec taky půjčují na svůj rozvod?“ usmíval se prezident.

Prezident Miloš Zeman si zavtipkoval na účet Plekance s Vondráčkovou
Prezident Miloš Zeman si zavtipkoval na účet Plekance s Vondráčkovou

Moderátor Soukup ve vtipkování na úkor známého páru pokračoval. „To záleží na šikovnosti jejich advokátů, jestli si pan Plekanec bude muset půjčit na svůj rozvod. Těžko říct. Možná když si najme špatného advokáta,“ žertoval dál Soukup.

Co asi vtipkování těchto dvou pánů říká Vondráčková a Plekanec?

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze