VIP Sport

2. října 2018 • 18:29

Ronaldo vrací úder. Údajně znásilněné vzkázal: Akorát chce být slavná!

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Měl ji nechutně znásilnit. Cristiano Ronaldo však vehementně popírá, že by před devíti lety sexuálně zneužil Američanku Kathryn Moyorgaovou. Intimní styk s ním měla prý dobrovolně a na drsná obvinění jí poslal jasný vzkaz: Děláš to jen kvůli slávě!Patří mezi nejznámější a nejbohatší sportovce planety. Cristiano Ronaldo je ale podle Američanky Kathryn Moyorgaové sexuální násilník. V roce 2009 ji měl na hotelovém pokoji v Las Vegas znásilnit, když s ní měl anální styk. Za mlčení dostala žena v přepočtu osm milionů korun. Nyní ale promluvila a chce se s fotbalistou soudit.

Útočník Juventusu Turín tvrdí, že jde o vymyšlený příběh. Svou obranu útokem zarapoval na videu na Instagramu. „Chtějí být slavní, když budou říkat mé jméno, ale to je součást kšeftu. Jsem šťastný a čestný muž,“ vzkazuje portugalský svalovec své údajné oběti a jejím právníkům jen pár hodin poté, co soudu dodali veškeré dokumenty k události z roku 2009.

Moyorgaová navíc i ten samý den po znásilnění podstoupila lékařskou prohlídku, která má sexuální útok dokazovat. Navíc byla i na policejní stanici, kde ohlásila znásilnění, ale uvedla pouze fakt, že útočníkem byl profesionální sportovec.

Kathryn Mayorgaová obvinila Cristiana Ronalda ze znásilnění. Na snímku spolu v baru v Las Vegas.
Kathryn Mayorgaová obvinila Cristiana Ronalda ze znásilnění. Na snímku spolu v baru v Las Vegas.

 
Články odjinud


Články odjinud