VIP Sport

25. listopadu 2018 • 05:00

Inženýr Radil poprvé naskočil do NHL. Jeho sexy reportérka chyběla!

Autor: hoz
###BLOK-TOP-VIDEA###

Další Čech vletěl do NHL! Hokejový forvard Lukáš Radil (28) při debutu ve slavné soutěži (letos i Hronek, Šulák, Zbořil) navíc vyhrál – San Jose vs. Vancouver 4:0. Přítelkyně Klárka u toho ale být nemohla...Zatím jen paběrkoval na farmě. První povolávací rozkaz mezi »Žraloky« dostal až 20. listopadu. Palce mu u televize určitě držela i sympatická přítelkyně, redaktorka České televize Klára Bazalová.

Klára Bazalová je přítelkyní hokejisty Lukáše Radila
Klára Bazalová je přítelkyní hokejisty Lukáše Radila

„Moje největší opora má dneska důležitej den. A já u toho bohužel nemůžu být. Ale jsem neskutečně hrdá,“ napsala mu před mačem přes sociální sítě Klárka.

Výsledek jejího milého? Deset minut na place, dvě střely na bránu, jeden plusový bod a hlavně výhra. „K absolutní spokojenosti mi chybí už jen to, aby byla přítelkyně u mě,“ culil se nedávno dostudovaný inženýr Radil.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud