VIP Sport

6. prosince 2018 • 18:32

Sexy láska slovenské hvězdy uhranula Itálii: Fantastická Lady Škriniar!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Slovenský stoper Milan Škriniar září v italské Serii A, v dresu slavného Interu Milán patří k nejlepším obráncům soutěže a také k nejžádanějšímu zboží na přestupovém trhu. Zatímco třiadvacetiletý zadák plní sportovní stránky, jeho krásná přítelkyně Barbora zase zaplňuje galerie webů obdivujících její krásu. Sexy Slovenka naposledy uhranula Itálii, když oslavila jmeniny fotem s odhaleným dekoltem.Zatímco fanoušci a skauti fotbalových velkoklubů pozorují jisté defenzivní výkony Milana Škriniara, jeho přítelkyně má zase ostře sledovaný Instagram. Krásná Barbora Hrončeková si vysloužila přezdívku "Lady Škriniar" a každou další fotkou nepřestává udivovat.

Přímo odzbroující foto přidala v úterý. Svátek oslavila outfitem, který odhalil možná víc, než by měl. "Fantastická Lady Škriniar, fanoušci šílí," píše italský server Golssip. Podívejte se, čím mladá kráska udivuje své sledující.

Škriniarova kráska Barbora
Škriniarova kráska Barbora

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze