VIP Sport

13. prosince 2018 • 05:00

Pastva (nejen) pro Nedvědovy oči. Jeho Nicole vystavila luxusní zadeček

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Býval lvem salónů, ty časy jsou ale dávno pryč! Proč by také generální manažer hokejové reprezentace Petr Nedvěd (47) vycházel na lov, když má doma takovou kost! A protože i jeho Nicole (24) ví, že se rozhodně nemá za co stydět, ukázala svoje trumfy celému světu.Půvabná modelka se sexy půlkami pochlubila na Instagramu. „Prosím, neztrať tenhle zadeček,“ doprovodila odvážnou fotografii, na níž pózovala ve smyslném spodním prádle, prosebným komentářem. Přidala však i snímek z druhé strany, který rovněž není k zahození.

Na své si ovšem přišly i dámy. Nicole jim totiž názorně ukázala bezva fígle, jak ze sebe udělat žihadlo, ačkoliv na sobě máte o dvě čísla větší kalhotky. A to se vyplatí.

Nedvědova škoda, že se teď bude muset pár dní kochat krásou své milé stejně jako ostatní pouze prostřednictvím internetu. S hokejovou reprezentací ve středu odletěl na poslední letošní akci – Channel One Cup.

Modelka Nicole Volfová ukázala sexy zadeček.
Modelka Nicole Volfová ukázala sexy zadeček.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud