VIP Sport

30. prosince 2018 • 17:44

Legendární Schumacher si natočil vlastní »smrt«. Co odhalily záběry?

Autor: vba
Vstoupit do diskuse
0

Nasoukal se do lyžařské SAU výbavy, netradičně si vzal i helmu a vyrazil na alpskou sjezdovku. Dolů však Michaela Schumachera (49) nesl vrtulník. Co přesně se před pěti lety stalo?29. prosince 2013 byly pro lyžování ve francouzských Alpách ideální podmínky – čerstvý sníh a jasná obloha. Využili toho i »Schumimi « se synem Mickem (19), kteří to měli ze své zimní rezidence v Méribelu jen pár kilometrů. 

Legendární pilot F1 si dokonce vzal i přilbu s kamerou, aby si lyžovačku zdokumentoval. To ještě nevěděl, že si natočí vlastní »smrt«...

Podle nového zjištění deníku Bild je ze záběrů de patrné, že si  Schumacher  sjezd užíval. V pohodové rychlosti 20 km/h jel chvíli pozadu, chvíli popředu. 

A ani mu nevadilo, že v jeden moment sjel ze sjezdovky na neupravenou část. Tam ale došlo k nejhoršímu! Michael si totiž nemohl všimnout velkých kamenů, jež byly skryty pod nánosem bílé peřiny. O jeden z nich pak škobrtl a následně narazil na další hlavou tak tvrdě, až se mu rozpůlila helma... 

Z hrůzostrašné nehody se »Schumi« dosud nevzpamatoval, jeho rodina navíc jakékoliv informace o zdravotním stavu drží důsledně pod pokličkou. 

Záběry z kamery prověřili francouzští vyšetřovatelé, kteří neshledali žádné cizí pochybení. Video pak vrátili Schumacherově rodině.

Michael Schumacher
Michael Schumacher

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud