VIP Sport

3. ledna 2019 • 12:30

Fotbalové hvězdy na prázdninách: Sexy fotky, kulatá bříška i zásnuby v ráji!

###BLOK-TOP-VIDEA###

V prvoligové tabulce má Slavia náskok čtyř bodů, Plzeňáci zase měli o den delší volno. Dnešek ale bude u obou fotbalových rivalů stejný: po zimní pauze se nastupuje do práce! Co všechno hráči dvou nejlepších českých klubů současnosti během bleskových prázdnin stihli?Záložník Viktorky Patrik Hrošovský (26) během osmnáctidenní dovolené poznat krásy Dominikánské republiky – a k tomu ještě požádat o ruku svou lásku Kláru Lepkovou, mediální odbornici a milovnici jógy, pilates a psů. „Řekla ano,“ pochlubil se »Hrošo« den po Vánocích.

Opora Viktorie Plzeň Patrik Hrošovský s partnerkou a budoucí manželkou Klárou si užívali dovolenou v Dominikánské republice
Opora Viktorie Plzeň Patrik Hrošovský s partnerkou a budoucí manželkou Klárou si užívali dovolenou v Dominikánské republice

To jeho slovenský krajan – a sešívaný fotbalový rival – Miroslav Stoch (29) před plážemi upřednostnil ulice New Yorku. „Brooklyn, bejby,“ pochlubil se u fotky se svou partnerkou a modelkou Paulou Bedžeti a ročním synem Tobiasem.

Ve čtvrtek ale všem volníčko skončilo a začíná nenáviděná zimní příprava proložená soustředěním ve Španělsku. Pražský klub za teplem odlétá dnes, plzeňský až 20. ledna.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud