VIP Sport

5. ledna 2019 • 05:00

Střelec Bostonu Krejčí má syna! Proč mu ale ještě nedal jméno?

###BLOK-TOP-VIDEA###

Na dvě asistence v posledním utkání hokejové NHL proti Calgary útočník Bostonu David Krejčí (32) nezapomene. K vítěznému zápasu (6:4) totiž jel skoro přímo z porodnice, kde mu manželka Naomi přivedla na svět syna.„Je to skvělý den. Nedokázal bych si představit lepší,“ usmíval se David a popsal, co utkání předcházelo: „Byl jsem v nemocnici, pak mě manželka propustila, abych se trochu natáhl. Nic víc jsem nepotřeboval. Bylo to docela bláznivé, ale moje paní odvedla skvělou práci.“

Záhadou ale zatím zůstává, jak se bude mladší bráška tříleté dcery Elin jmenovat. „Jméno jsme mu ještě nedali. Máme dvě, ze kterých teď musíme vybrat,“ překvapil Krejčí.

Na pomoc mu hned přispěl spoluhráč Jake DeBrusk. „Dal jsem mu pár tipů, ale asi se mu nelíbily. Zkoušel jsem Jakea,“ vtipkoval mladý Kanaďan, kterému David přihrál na dva góly.

Hokejový útočník David Krejčí s manželkou Noami a dcerou Elin
Hokejový útočník David Krejčí s manželkou Noami a dcerou Elin

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud