VIP Sport

11. ledna 2019 • 20:24

Sexy krasobruslařka s českými kořeny se fotila úplně nahá: Chtěla jsem to od patnácti!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vytoužená medaile z mistrovství světa či Evropy jí unikla. A tak si krasobruslařka Annette Dytrt (35) po skončení kariéry splnila jiný sen – mnohem lechtivější!Závodila za Německo, pak za Česko, a nakonec zase za rodnou zemi. Dytrt, jejíž rodiče k severozápadním sousedům odešli krátce před jejím narozením, ale zářila všude.

V roce 1999 triumfovala na mistrovství ČR (jako Annetta Dytrt), jenže pak tu ve škole propadla. Raději se proto vrátila do Německa, kde na ledě vládla dalších pět let, než kvůli smrti v rodině pověsila brusle na hřebík.

Annette Dytrt pózuje s novým číslem německého vydání Playboye
Annette Dytrt pózuje s novým číslem německého vydání Playboye

Ani v »důchodu« však Dytrt nezahálí! Usadila se v Mnichově a v současností je televizní hvězdou bruslařské obdoby StarDance. A aby to nebylo málo, vyfotila se teď pro Playboy v Evině rouše!

„Nahé krasobruslařky už jsou v tomhle časopise tradicí,“ směje se Annette. „Jako dítě jsem byla velkou fanynkou Katariny Witt. A když mi bylo patnáct, tak jsem ji viděla v Playboyi a řekla jsem si: Vau, tohle bych chtěla taky jednou nafotit!“ culí se po ukojení 20 let staré tužby.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud