VIP Sport

15. ledna 2019 • 16:00

Sprinter Bolt dováděl na jachtě. Sexy přítelkyni vyděsil velkým lachtanem

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Užívá si sportovní důchod. Stále ještě držitel rekordu pro nejrychlejšího muže planety, bývalý sprinter Usain Bolt, vzal sexy přítelkyni Kasi Bennettovou na romantickou dovolenou do Mexika. A že se tam bylo na co dívat!Zamilovaný pár si užíval společné chvíle v mexickém městě Cabo San Lucas. Část dne strávil Usain a jeho drobná a vnadná Kasi na skromné jachtě Alley C. Sprinter měl v plánu se věnovat nejen půvabné krásce, ale i rybolovu.

Kasi je sice drobná, ale zase je velice obdařená
Kasi je sice drobná, ale zase je velice obdařená

Ještě v přístavu posádku překvapil obrovský lachtan, který si vyskočil na palubu. Usain Bolt se mořského tvora nezalekl a začal ho krmit rybami. I večer měli oba milenci o zábavu postaráno. Usain totiž naplánoval romantickou večeři v zatopené jeskyni. Kasi se pak na Instagramu pochlubila videem z těchto intimních chvilek při svíčkách.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud