VIP Sport

3. února 2019 • 22:27

Salovo letadlo našli na dně moře, fotbalista (28) je skoro jistě mrtvý

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Fotbalista Emiliano Sala je s největší pravděpodobností mrtvý. Pátrací loď lokalizovala v neděli ráno trosky malého letadla, kterým 21. ledna cestoval do Cardiffu, kam přestoupil z Nantes jako nejdražší hráč klubové historie. Později pak bylo potvrzeno, že jde opravdu o letoun, který nedoletěl do fotbalistova cíle...Letoun Piper Malibu se Salou a pilotem Davidem Ibbotsonem zmizel nad Lamanšským průlivem z radarů.

V neděli bylo obnoveno pátrání, do kterého se také díky veřejné sbírce zapojila i soukromá loď FPV MORVEN. Právě ta lokalizovala brzy po zahájení hledání trosky na dně moře, přivolané speciální plavidlo Geo Ocean III pak letadlo dokázalo identifikovat.

Fanoušci v Nantes vzpomínají na Emiliana Salu
Fanoušci v Nantes vzpomínají na Emiliana Salu

Podle televize Sky Sports byly o nalezení trosek letadla informovány rodiny obou pohřešovaných mužů, o kterých se předpokládá, že jsou mrtví. Těla ale v troskách letadla údajně objevena nebyla.

Osmadvacetiletý Argentinec před osudným letem přestoupil z Nantes do Cardiffu za 17 milionů eur a měl se tak stát nejdražší posilou velšského klubu. Malé soukromé letadlo se ale zatím z neznámých příčin zřítilo při cestě přes Lamanšský průliv do moře.

Ve středu bylo nalezeno polstrování ze sedadel, které pravděpodobně pocházelo ze spadlého stroje.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud