Nantes vzdalo hold Salovi! Portrét na hřišti i zastavený zápas v 9. minutě | iSport.cz
30. ledna 2019 • 23:23

Nantes vzdalo hold Salovi! Portrét na hřišti i zastavený zápas v 9. minutě

SESTŘIH LM: Atlético Madrid - Juventus Turín. Rozhodli stopeři, domácím VAR vzal gól SESTŘIH LM: Atlético Madrid - Juventus Turín. Rozhodli stopeři, domácím VAR vzal gól
Jágr zářil, bral 0+2 a hrál i oslabení: Potřebuju zase dostat hlad po gólech Jágr zářil, bral 0+2 a hrál i oslabení: Potřebuju zase dostat hlad po gólech

Fotbalisté Nantes vzdali hold svému bývalému spoluhráči Emilianu Salovi, který zmizel při letu do nového působiště v Cardiffu. První duel ve francouzské lize, k němuž po zmizení argentinského útočníka tým nastoupil, provázely od počátku velké emoce.

Rozhodčí zastavil duel se St. Etienne v deváté minutě, právě devítku totiž Sala v Nantes nosil na dresu. Fanoušci poté uctili jeho památku minutovým aplausem, během něhož měl trenér Vahid Halilhodžič slzy v očích.

V ochozech příznivci rozvinuli řadu transparentů, hráči Nantes nastoupili v dresech se Salovým jménem na zádech. Portrét pohřešovaného fotbalisty zdobil před začátkem i středový kruh na hřišti. Zápas nakonec skončil 1:1.

Sala je pohřešován od 21. ledna, kdy cestoval na palubě malého letadla přes Lamanšský kanál. Poblíž jednoho z Normanských ostrovů stroj zmizel z radarů a o jeho dalším osudu zatím nejsou zprávy. Vyšetřovatelé ve středu ale objevili polstrování ze sedadel, které s velkou pravděpodobností pochází ze zmizelého stroje. V oblasti proto plánují spustit podmořský průzkum, jakmile to počasí dovolí.

Francouzská fotbalová liga - 22. kolo:

Nantes - St. Etienne 1:1
Branky: 70. Majeed - 58. Cabella.

Fotbalisté Nantes nastoupili na rozcvičku před utkáním proti St. Etienne s trikoty vzdávající hold Emilianu Salovi

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky