VIP Sport

15. února 2019 • 12:30

Jágrovy narozeniny po nejhorším roce: osudné zranění i vztah jako na houpačce

Autor: pet
Vstoupit do diskuse
0
 • Oslavenec Jaromír Jágr má za sebou trnitý rok Oslavenec Jaromír Jágr má za sebou trnitý rokFOTO: Koláž iSport.cz

  Rozhodně neměl na růžích ustláno. Hokejový bůh Jaromír Jágr (47) dnes slaví narozeniny, přičemž uplynulý rok byl asi tím nejhorším. A to hned z několika důvodů. Projděte si velkou GALERII Jágr: od kluka k legendě ZDE>>>

 • Osudné zranění (Kladno – Havířov, 17. února 2018)

   
  Jágr nedohrál utkání s Havířovem! Podívejte se na video zákroku, který ho poslal do kabiny

  Ve 46 letech toho Jarda moc neodehrál. V jediném soutěžním utkání 17. února proti Havířovu jej sestřelil Sikora a Jágr si po pádu natáhl vaz v koleni. Od té doby naskočil do deseti mistrovských duelů, vždy jen na pár vteřin, aby mohl hrát případnou baráž. V letní přípravě sice nastoupil do čtyř utkání, jenže proti Litoměřicím se zranil a od té doby žádný zápas nehrál.

 • Extraliga – země vzdálená (baráž Kladno – Jihlava, 20. dubna 2018)

  Tomáš Plekanec s Jaromírem Jágrem na střídačce KladnaTomáš Plekanec s Jaromírem Jágrem na střídačce KladnaFoto Mária Rušinová (Blesk)

  Ani jako majitel hokejového týmu to legendární útočník neměl v uplynulém roce jednoduché. Kladno se loni sice dostalo do baráže, jenže vytoužený postup do extraligy nevybojovalo. V aktuálním ročníku Rytíři nijak oslnivou formou neoplývají a v boji o nejvyšší soutěž se jim příliš nevěří.

 • Návrat v nedohlednu

  Jaromír Jágr s přítelkyní Veronikou Kopřivovou na slavnostním oběděJaromír Jágr s přítelkyní Veronikou Kopřivovou na slavnostním oběděFoto Jaroslav Legner (Sport)

  Už několikrát se v aktuální sezoně schylovalo k návratu slavné »osmašedesátky«. Ale ani jednou to nedopadlo. Nejprve na audienci u prezidenta Zemana sliboval, že se vrátí v říjnu – nevyšlo to. Blízko byl na konci ledna ve Vsetíně, jenže si na tréninku natáhl lýtkový sval. Naposledy tvrdil, že to možná zkusí v pondělí v Prostějově – zase nic!

 • Vztah jako na houpačce (rande v Praze, 11. ledna 2019)

  Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová na randeJaromír Jágr a Veronika Kopřivová na randeFoto Blesk:Martin Hykl Marek Pátek

  Už delší dobu se spekuluje, že vztah Jaromíra a Veroniky Kopřivové připomíná turbulence. Verča hodně cestuje, stará se o svůj e-shop a na zápasy Jágrova Kladýnka se dostává sporadicky. Vše ještě podtrhla lednová společná večeře v Praze, která měla do romantiky daleko (CELÁ GALERIE ZDE>>>). Na veřejnosti se spolu jinak téměř vůbec neobjevují.

 • Střecha mu padá na hlavu (kladenský zimák, 6. února 2019)

  Horolezci se snaží odklidit přívaly sněhu ze střechy kladenského zimního stadionuHorolezci se snaží odklidit přívaly sněhu ze střechy kladenského zimního stadionuFoto Martin Sekanina (Blesk)

  Jágr málem nebyl jediný, kdo nehraje. Na počátku února sníh zasypal střechu kladenského zimáku. I tak už je střecha v havarijním stavu, a kvůli sněhové nadílce hrozilo její zřícení! Rytíři tak kvůli dočasnému uzavření jeden den neměli kde trénovat, než speciálně vybavení horolezci sníh odstranili. Celá galerie z odklízení sněhu ZDE>>>

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud