VIP Sport

18. února 2019 • 05:00

Líbání a vyzývavé dekolty! Ples celebrit zastínili sportovci se svými kráskami

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Budili rozruch. Sportovci vyrazili na sobotní Česko-Slovenský ples v Obecním domě v doprovodu svých něžných poloviček a byla na ně úchvatná podívaná. Na akci se ukázali hned tři fotbalisté s partnerkami a jeden zápasník se sexy zpěvačkou. Podívejte se, jak jim to seklo.Přítel sportovní moderátorky Inny Puhajkové , druholigový fotbalista Petr Tlustý, mohl být pyšný na svou lásku, která v šatech s velkým dekoltem hrála na plese první ligu. Na honosnou akci v Obecním domě dorazil i záložník Sparty Lukáš Vácha s partnerkou Kateřinou, jež mu loni 17. listopadu porodila dceru Kateřinu.

Miss Švantnerová a její fotbalista Patrik Dressler
Miss Švantnerová a její fotbalista Patrik Dressler

Další, tentokrát již bývalý fotbalista, Patrik Dressler dělal doprovod královně krásy České republiky z roku 2015 Nikol Švantnerové , která zářila v rudých v šatech a zapůjčenými šperky za několik milionů korun.

Mezi smetánku zavítala i zpěvačka Monika Bagárová se svým urostlým MMA zápasníkem Makhmud Muradov. Že jsou čerstvě zamilovaní, na nich bylo patrné na první pohled. Neustále se totiž dotýkali jeden druhého a hlavně vášnivě líbali.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud