VIP Sport

27. února 2019 • 14:30

Skandál v Rusku. Ovečkinova bejvalka na seznamu společnic. Kolik chtěla za noc?

Autor: haj
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na podobný balík si v moderní gymnastice nesáhly. A tak nechávaly sahat na sebe! A nejen to! Ruské hvězdy Karolina Sevasťjanovová (23) a Alexandra Soldatovová (20) se jako luxusní společnice nabízely přes eskortní agenturu!Podle webu sovsport.ru si Karolina říkala za noc o 30 tisíc dolarů (678 tisíc korun). Zlatá z olympiády v Londýně 2012 kdysi prošla postelí Alexe Ovečkina, hokejový bůh měl dokonce kvůli ní dostat kopačky od tehdejší snoubenky, tenistky Marie Kirilenkové. Soldatovová, jejíž taxa byla 226 tisíc korun/noc, zase vyhrála čtyřikrát mistrovství světa – naposledy vloni.

Nutno dodat, že na tajném seznamu společnic, který unikl na internet, je celebrit celý pytel. Od hereček, baletek a zpěvačky, až po luxusní modelky.   

Karolina Sevasťjanovová zná cenu svého luxusního těla
Karolina Sevasťjanovová zná cenu svého luxusního těla

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud