VIP Sport

6. března 2019 • 12:57

Neymar v zajetí sexuchtivých krásek. Brazilský fotbalista si karneval v Riu užil

###BLOK-TOP-VIDEA###

Obletovaly ho jako vosy bonbón. Brazilský míčový kouzelník Neymar si nemohl nechat ujít tradiční karneval v Rio de Janeiro. Sledoval představení polonahých tanečnic a sám byl v hledáčku slavných krásek, které ho nenechaly na pokoji.Je ve stavu zraněných, a tak Neymar nestihne přátelský zápas proti českému národnímu týmu v Praze 26. března. Jak je vidět, tak se tím moc netrápí. Brazilský útočník si vyrazil za zábavou. Na slavném karnevalu narazil na modelku Izabel Goulart, která chodí s jeho spoluhráčem z Paris Saint-Germain brankářem Kevinem Trappem.

Leticia Bufoni a její miláček Neymar
Leticia Bufoni a její miláček Neymar

Na akci byla i hráčova dlouholetá partnerka herečka Bruna Marquezine, se kterou se ale nerozešli v dobrém a zrovna po setkání netoužili. Pozornost na sebe chtěla před Neymarem strhnout i zpěvačka Anitta, jež si před fotbalistou sundala triko a ukázala mu své vnady namačkané v podprsence. Došlo i na vzájemné objímání a polibky na tvář. Co na to říká asi útočníkova láska, profesionální skateboardistka Leticia Bufoni?

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud