VIP Sport

6. března 2019 • 12:57

Neymar v zajetí sexuchtivých krásek. Brazilský fotbalista si karneval v Riu užil

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Obletovaly ho jako vosy bonbón. Brazilský míčový kouzelník Neymar si nemohl nechat ujít tradiční karneval v Rio de Janeiro. Sledoval představení polonahých tanečnic a sám byl v hledáčku slavných krásek, které ho nenechaly na pokoji.Je ve stavu zraněných, a tak Neymar nestihne přátelský zápas proti českému národnímu týmu v Praze 26. března. Jak je vidět, tak se tím moc netrápí. Brazilský útočník si vyrazil za zábavou. Na slavném karnevalu narazil na modelku Izabel Goulart, která chodí s jeho spoluhráčem z Paris Saint-Germain brankářem Kevinem Trappem.

Leticia Bufoni a její miláček Neymar
Leticia Bufoni a její miláček Neymar

Na akci byla i hráčova dlouholetá partnerka herečka Bruna Marquezine, se kterou se ale nerozešli v dobrém a zrovna po setkání netoužili. Pozornost na sebe chtěla před Neymarem strhnout i zpěvačka Anitta, jež si před fotbalistou sundala triko a ukázala mu své vnady namačkané v podprsence. Došlo i na vzájemné objímání a polibky na tvář. Co na to říká asi útočníkova láska, profesionální skateboardistka Leticia Bufoni?

 

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud