VIP Sport

17. března 2019 • 05:00

Horko ve StarDance: Takhle sexy tenistka dráždila vášnivou sambou

###BLOK-TOP-VIDEA###

Bývalá tenistka Agnieszka Radwaňská (30) to rozbalila. V polském vydání taneční soutěže StarDance rozvlnila svoje sexy tělo takovým způsobem, že praskaly parkety!Jive, valčík a teď pořádně žhavá samba! Někdejší světová dvojka přítomné pány pořádně rozpálila. Její taneční partner Stefano Terrazzino se jen naparoval, jaká krásná holubička se to kolem něho čepýří.  

Celé to erotické jiskření na melodii skladby Eda Sheerena »Shape You« pozoroval také tenistčin manžel Dawid Celta! „Dneska mě podporoval dvojnásob, protože náš svatební tanec byl právě na tuhle písničku,“ usmívala se nevinně Radwaňská.

Odvaha Agnieszce Radwaňské nechybí, což dokazuje i na tanečním parketu
Odvaha Agnieszce Radwaňské nechybí, což dokazuje i na tanečním parketu

Dawid je jí oporou, svoji vyvolenou si ale také jaksepatří hlídá. „Někdy je se mnou i na tréninku,“ přiznala Agnieszka. „No… Je tam vlastně pořád!“ uvedl všechno na pravou míru její taneční parťák. Divíte se?

Krakovská rodačka je největší postavou polské StarDance. Za epizodu si přijde v přepočtu na zhruba 120 tisíc korun za epizodu. Všechno z toho věnuje charitě!

V pátek večer Radwaňskou porota odměnila dvaadvaceti body z třiceti možných. Nejlepší hodnocení si za strhující tango vysloužila okouzlující a úspěšná nevidomá atletka Joanna Mazurová, jíž vedl Čech Jan Kliment, který před lety v české verzi pohodové show tančil se Zuzanou Norisovou.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud