VIP Sport

3. dubna 2019 • 18:05

Erotická dovolená! Vyzývavá česká kráska si užívá na Bali se slovenským hokejistou

###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to taková exotická dovolená s erotickým nádechem. Slovenský hokejista Lukáš Kozák z extraligových Karlových Varů má po sezoně, a tak se svou láskou vítězkou reality show Hotel Paradise Nelou Slovákovou odletěl na Bali.Nešetří na sobě. Česká hvězda Instagramu Nela Slováková pro sebe a hokejistu Lukáše Kozáka zaplatila letenky do business třídy a vydali se spolu odpočívat na Bali.

Nela Slováková si na pláži užívá
Nela Slováková si na pláži užívá

„Děcka, jedeme na dovolenou. Naši první. Spolu, po sezoně, šťastní, strašně spokojení, unavení a natěšení,“ vzkázala Slováková, která nelituje vyhozených peněz za drahé letenky. „Oba to v těchto věcech máme trošku jinak nastavené. Já vydělávám penízky proto, abych je utrácela třeba za toto. Mojí lásce to přijde zbytečné,“ prozradila influencerka.

Kromě snímků a videí z letadla spustil zamilovaný pár i smršť příspěvků z pláže na Bali. Slováková se předvádí na lehátku v sexy plavkách a její hokejista ji u toho točí. „Po dlouhé době přichází měsíc odpočinku s pusinkou,“ psal šťastný obránce Kozák.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud