VIP Sport

3. dubna 2019 • 18:05

Erotická dovolená! Vyzývavá česká kráska si užívá na Bali se slovenským hokejistou

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to taková exotická dovolená s erotickým nádechem. Slovenský hokejista Lukáš Kozák z extraligových Karlových Varů má po sezoně, a tak se svou láskou vítězkou reality show Hotel Paradise Nelou Slovákovou odletěl na Bali.Nešetří na sobě. Česká hvězda Instagramu Nela Slováková pro sebe a hokejistu Lukáše Kozáka zaplatila letenky do business třídy a vydali se spolu odpočívat na Bali.

Nela Slováková si na pláži užívá
Nela Slováková si na pláži užívá

„Děcka, jedeme na dovolenou. Naši první. Spolu, po sezoně, šťastní, strašně spokojení, unavení a natěšení,“ vzkázala Slováková, která nelituje vyhozených peněz za drahé letenky. „Oba to v těchto věcech máme trošku jinak nastavené. Já vydělávám penízky proto, abych je utrácela třeba za toto. Mojí lásce to přijde zbytečné,“ prozradila influencerka.

Kromě snímků a videí z letadla spustil zamilovaný pár i smršť příspěvků z pláže na Bali. Slováková se předvádí na lehátku v sexy plavkách a její hokejista ji u toho točí. „Po dlouhé době přichází měsíc odpočinku s pusinkou,“ psal šťastný obránce Kozák.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud