VIP Sport

30. dubna 2019 • 18:55

Slavný cyklista Sagan v Praze překvapivě promluvil o osobním životě. Co řekl?

###BLOK-TOP-VIDEA###

V Praze se objevila vzácná návštěva. Fenomenální slovenský cyklista Peter Sagan dorazil do hlavního města České republiky, kde se na tiskové konferenci pochlubil novinářům svým zlatým pokladem a mimořádně odpověděl i na otázku z osobního života.Do Prahy přijel na skok slavný cyklista Peter Sagan, aby představil unikání zlatou medaili, která byla vyražena na jeho počest. Cena jedné placky z ryzího zlata je skoro půl milionu korun a celkem jich bylo vyrobeno sto. Několik jich má i samotný Sagan.

Katarína manžela Petera Sagana podporovala téměř na každém závodě.
Katarína manžela Petera Sagana podporovala téměř na každém závodě.

„Mám kolekci zlatých medailí. Je to pěkné i pro sběratele a je to drahé, protože je to zlaté,“ smál se Sagan.

Jeden z nejlépe vydělávajících slovenských sportovců se kromě drahé medaile rozpovídal i o plánech na další část sezony, ale čelil i otázce na soukromý život. Tohle téma je pro Sagana velice citlivé. Loni v létě totiž oznámil, že se rozchází s manželkou Katarínou.  

„Nevím, kdo by byl rád, aby se dělil se světem o osobní život. Co bych vám řekl z osobního života? Dneska jsem v Praze, pak tři dny v Monaku, a pak odlétám do Ameriky,“ vtipkoval cyklista, ale přesto prozradil, že na pár dní během volna svou rodinu navštívil.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud