VIP Sport

1. května 2019 • 10:34

Třpytivá kráska Navrátilová! Legendární tenistka strčila do kapsy i mladé hvězdy

Autor: roc
###BLOK-TOP-VIDEA###

Té to ale sekne! Legendární tenistka Martina Navrátilová (62) se již brzy objeví na britských televizních obrazovkách, zapojila se do chystané reality show, která má přimět diváky k pravidelným preventivním gynekologickým prohlídkách. Česká hvězda ukázala udržovanou figuru a natáčení si pořádně užila.Tenis už pár let profesionálně nehraje, přesto je o ni stále velký zájem. Martina Navrátilová, vítězka všech prestižních grandslamů, patří ke světovým sportovním legendám. I proto dostala pozvánku od britské televizní stanice ITV, aby se podílela na natáčení nové reality show All New Monty 2019.

V chystané relaci, jež má za cíl upozornit diváky na rostoucí případy onemocnění rakovinou intimních partií, se objeví řada celebrit. Jak však ukázaly už první natáčecí dny a propagační focení, mezi všemi bude vynikat právě rodačka z Prahy. Ta na svůj věk vypadá stále skvěle! Ostatní kolegyně strčila do kapsy.

Martině Navrátilové to při focení opravdu slušelo
Martině Navrátilové to při focení opravdu slušelo

Navrátilová, která v říjnu oslaví třiašedesáté narozeniny, rozzářila celý ateliér. Krátkovlasá blondýnka ošacená do třpitivého celočerného outfitu při focení ukázala svůj nezaměnitelný úsměv. Ten by jí mohla závidět leckterá modelka.

V našich vodách na sebe držitelka mnoha rekordů upozornila naposledy koncem února, když se negativně vyjádřila k působení transsexuálních žen ve sportu. Kromě tvrdé kritiky ji organizace Athlete Ally zabývající se touto tématikou zbavila pozice ambasadorky. Pošramocenou reputaci si snad napraví v chystané show.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud