VIP Sport

2. května 2019 • 10:13

Odešel uprostřed života naplněného láskou... Šural (†28) má parte, pohřeb bude v neděli

###BLOK-TOP-VIDEA###

Poslední rozloučení s tragicky zesnulým fotbalistou Josefem Šuralem (†28) se uskuteční v neděli po obědě v Brně. Parte svého bývalého kapitána zveřejnila Sparta i s informací, že pohřeb bude přístupný veřejnosti. „Odešel uprostřed života, naplněného láskou, prací a obětavostí,“ stojí na Šuralově parte..."Uprostřed života, naplněného láskou, prací a obětavostí, odešel nečekaně náš milovaný manžel, tatínek, syn, bratr, vnuk, zeť, bratranec, švagr, synovec, strýc, kamarád a spoluhráč," píše se na smutečním oznámení.

Poslední rozloučení proběhne v neděli 5. května ve 13:30 v obřadní síni brněnského krematoria. 

Parte Josefa Šurala
Parte Josefa Šurala

"Obřad bude přístupný veřejnosti, prosíme však o respektování soukromí rodiny a nejbližších, kteří budou v místnosti," doplnila informace fotbalová Sparta.

Dvacetinásobný český reprezentant zemřel v pondělí v nemocnici poté, co minibus, kterým s dalšími šesti spoluhráči z Alanyasporu cestoval ze zápasu na hřišti Kayserisporu, sjel ze silnice a otočil se. Šural podle tureckých médií vypadl z vozu a utrpěl mnohačetná zranění. Nehodu údajně zavinil řidič, který usnul za volantem.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud