VIP Sport

5. května 2019 • 05:00

Plekanec na dojemné rozlučce Šafářové: Už je z něj člen rodiny!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Zatímco ona si kapesníčkem utírala slzy dojetí, on s ní prožíval její velké sbohem. U rozlučky tenistky Lucie Šafářové (32) s českými fanoušky nemohl chybět ani její hokejový přítel Tomáš Plekanec (36).Už je člen rodiny! V obklopení Lucčiných nejbližších – maminky, sestry, neteří a biewerteriéra Rockyho – se »Pleky« jen ve svetru choulil před vlezlou zimou, ale srdce ho hřálo. „Děkuji vám všem, ale hlavně mé rodině. Vy jste můj pevný bod v životě,“ zapíchla Lucka své uslzené oči na Tomáše a holky kolem něj, mezi nimiž byla i jeho maminka Květa.

Jestliže Lucka mu mačkala palce, když se při baráži bil s Kladnem o extraligu, on pro změnu nezmešká žádný její výstup na kurtu, ani ten včerejší. A bylo to příjemné pokoukání. Na videu běžely Lucčiny první tenisové i gymnastické krůčky, přišly zdravice tenisových kámošek Strýcové, Kvitové, Halepové, Kerberové, Clijstersové, Navrátilové...

Rodinné foto: Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec a mezi nimi (zleva) maminka Jana, Plekancova maminka Květa, neteř Anna, sestra Veronika a neteř Emma.Rodinné foto: Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec a mezi nimi (zleva) maminka Jana, Plekancova maminka Květa, neteř Anna, sestra Veronika a neteř Emma.

Když její deblová parťačka Matteková uprostřed své ódy na Lucii začala lapat po dechu a slzet, neudržela se ani Šafářová. „Normálně jsem brečela,“ přiznala.

Dostala pugéty, hodinky, dort, vychutnala si bouřlivé ovace fanoušků. A v jeden okamžik se zlomila smíchy – to když k ní z videa promluvila mladší neteř. „Ahoj teto, taky ti gratuluji ke tvé kariéře a už se těším na bratrance a sestřenice.“

V lóži se pak rošťácky otočila na rozesmátého Plekance a snad mu i něco špitla. Že by něco ve smyslu: Strejdo, a teď se čiň!?

Lucii Šafářovou sledoval v hledišti také Tomáš Plekanec
Lucii Šafářovou sledoval v hledišti také Tomáš Plekanec

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Play off Tabulka Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi hrají ve skupině B, Slovensko ve skupině A. Po zápase se Švýcarskem budou Češi znát soupeře pro čtvrtfinále. Novinkou je změna systému nasazení týmů pro semifinále play off.

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud