VIP Sport

15. června 2019 • 22:00

Legenda Fury před velkým návratem: Němcovi zlomím čelist! A pak hurá do Prahy!

Autor: pet
###BLOK-TOP-VIDEA###

Věří si a čiší to z něj na všechny strany. Boxer Tyson Fury (30) vyzve v noci ze soboty na neděli (2:00) v Las Vegas Němce Toma Schwarze (25), jemuž slibuje nakládačku.Ostrými slovy soupeře nešetří a prorokuje, že v bitvě neporažených boxerů se bude radovat on. „Udělal dobře, že se chopil šance se mnou bojovat a jako světová dvojka mi chce nakopat zadek. Ale ve skutečnosti se chystám ho sejmout,“ hlásí sebevědomý Fury. „Bohužel pro něj mu zlomím čelist i žebra a nechám ho v Las Vegas!“ burcujebritská mlátička.

VEČER S LEGENDOU

Chcete zažít večer s boxerskou legendou Tysonem Furym? Lístky na jeho vystoupení 20. června v pražském klubu SaSaZu můžete zakoupit na www.championtour.eu. Ceny vstupenek začínají na 1490 Kč, ale kdo chce sedět v prvních řadách, a navrch se s boxerem vyfotit, zaplatí 7490 korun.

Ve městě hazardu a neřestí už dokonce plánuje velkolepý večírek, kde chce triumf oslavit.

Bývalý držitel pásu všech tří velkých boxerských organizací už sice dokázal mnohé včetně výhry nad legendárním Vladimirem Kličkem, přesto jej proti Schwarzovi čeká jedna nová výzva. V epicentru zápasů bojových sportů Las Vegas se totiž představí poprvé.„Po zápase půjdeme na párty a všechny drinky budou na »Gypsy Kinga«,“ zve.

„Jako malý kluk jsem řekl, že sem nikdy nepojedu, dokud tu nebudu boxovat. Celá rodina na to čekala stovky let a já konečně přijel,“ velí zápasník, který pochází z klanu irských kočovníků. Jeho předci se prali v dolech, lomech, hospodách, na ulici, na střechách i v suterénech. Ale nikdy v ringu ve Vegas.

Až doteď.

Tyson Fury se připravuje na zápas s neporaženým Němcem Tomem Schwarzem
Tyson Fury se připravuje na zápas s neporaženým Němcem Tomem Schwarzem

 
Články odjinud


Články odjinud