VIP Sport

16. července 2019 • 05:00

Ledecká v úžasu! Proč jí Jágr dal svoje telefonní číslo?

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Setkání dvou legend dopadlo dobře. Hokejista Jaromír Jágr dělal rozhovor s lyžařkou a snowboardistou Ester Ledeckou. Během hovoru přes internet se olympijští vítězové dokonce dohodli na spolupráci.Bylo to její velké přání. Ester Ledecká dvakrát viděla Jaromíra Jágra, ale nikdy neměla šanci si s ním dlouze promluvit. Až nyní! Česká edice magazínu Vogue jí zprostředkovala přes Skype rozhovor se slavným hokejistou, který trval skoro dvě hodiny.

Prsa sem, prsa tam... Ester Ledecká sbírá inspiraci.
Prsa sem, prsa tam... Ester Ledecká sbírá inspiraci.

„Víš, to s tebou je neuvěřitelnej zážitek. Já jsem se trošku bála, bála jsem se, že nebudeš takovej, jakýho jsem si tě představovala. No tohle je ještě lepší, než jak jsem si to vysnila. Já jen doufám, že zase někdy aspoň chvilku budeme mít čas a pokecáme,“ rozplývala se Ledecká.

Společné sympatie byly tak velké, že se Jágr nabídl ke spolupráci se zimní královnou Ester. „Já jsem odteď součást tvýho týmu, tvůj psycholog. Kdy máme první závody, abych věděl?“ šokoval slavný útočník, který dal Ledecké dokonce i své telefonní číslo. „Číslo na Jardu Jágra. Mám vystaráno! Svátky, Vánoce, narozeniny, nic už nechci, vyřízený, Jardo, mám tě strašně ráda,“ radovala se Ester.

 

MS v basketbale, Velká pardubická

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)Program - kdy hrají Češi? Česko - USA ONLINE

Velká pardubická 2019: 129. ročník slavného dostihu (13. října 2019)
Kompletní informace Vítězové a historie ONLINE přenos

Články odjinud


Články odjinud