VIP Sport

16. července 2019 • 05:00

Ledecká v úžasu! Proč jí Jágr dal svoje telefonní číslo?

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Setkání dvou legend dopadlo dobře. Hokejista Jaromír Jágr dělal rozhovor s lyžařkou a snowboardistou Ester Ledeckou. Během hovoru přes internet se olympijští vítězové dokonce dohodli na spolupráci.Bylo to její velké přání. Ester Ledecká dvakrát viděla Jaromíra Jágra , ale nikdy neměla šanci si s ním dlouze promluvit. Až nyní! Česká edice magazínu Vogue jí zprostředkovala přes Skype rozhovor se slavným hokejistou, který trval skoro dvě hodiny.

Prsa sem, prsa tam... Ester Ledecká sbírá inspiraci.
Prsa sem, prsa tam... Ester Ledecká sbírá inspiraci.

„Víš, to s tebou je neuvěřitelnej zážitek. Já jsem se trošku bála, bála jsem se, že nebudeš takovej, jakýho jsem si tě představovala. No tohle je ještě lepší, než jak jsem si to vysnila. Já jen doufám, že zase někdy aspoň chvilku budeme mít čas a pokecáme,“ rozplývala se Ledecká.

Společné sympatie byly tak velké, že se Jágr nabídl ke spolupráci se zimní královnou Ester. „Já jsem odteď součást tvýho týmu, tvůj psycholog. Kdy máme první závody, abych věděl?“ šokoval slavný útočník, který dal Ledecké dokonce i své telefonní číslo. „Číslo na Jardu Jágra. Mám vystaráno! Svátky, Vánoce, narozeniny, nic už nechci, vyřízený, Jardo, mám tě strašně ráda,“ radovala se Ester.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud