VIP Sport

8. srpna 2019 • 11:20

Boateng oslavil smlouvu na jachtě. Z manželčina zadečku neodtrhl oči!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to jen pár dní, co záložník Kevin-Prince Boateng (32) podškrtnul smlouvu s florentinskými »Fialkami«. Nový kontrakt oslavil i s rodinou na luxusní jachtě, kde nechyběli ani vášnivé polibky s jeho bohyní, sexy modelkou Melissou Sattaovou (33).Muckovali se, miliskovali i provokovali… Zkrátka ani náznak manželské krize, o níž se ještě na začátku tohoto roku spekulovalo!  Potetovaný svalovec ze své ženušky na Sardinii, kde se před třemi lety vzali, neodtrhl oči! A vůbec jim nevadilo, že se na palubě ochomýtá také jejich roztomilý synek Maddox!

Kevin-Prince Boateng a jeho nádherná manželka Melissa Sattaová si užívali pohodu na Sardinii
Kevin-Prince Boateng a jeho nádherná manželka Melissa Sattaová si užívali pohodu na Sardinii

Ghanská posila Fiorentini si na lodi užívala doslova každou vteřinu. Aby ne, vždyť jeho italská paní u moře vytasila rajcovní plavečky, ve kterých ještě víc vynikal její, už tak exkluzivní, zadeček. Není divu, že si jí partner na prázdninách musel hlídat!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud