VIP Sport

18. srpna 2019 • 18:00

Syn šéfa hokeje je (k)Král: chytá druhou ligu, koupil sporťáka za 8 milionů!

Autor: Jan Rochovanský
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Že chytá jen druhou nejvyšší soutěž? No a! Hokejový brankář Tomáš Král (26) si pořídil káru, o které se českým hvězdám může jenom zdát.Největší úspěch pro sportovce? Výsledky, ocenění, chvála... a »nabušené« sporťáky. Vydělané jmění často investují právě do drahých moderních auťáků. Plzeňský rodák teď nasadil novou laťku. Vozí si totiž zadek v luxusním Lamborghini Huracán Performante. Jeho cena? Téměř osm milionů korun!

Jak ho ale sakra zaplatil? Z gáže, kterou pobírá v prvoligových Litoměřicích (odhadem 80 tisíc korun), asi těžko. Možná přispěl tatínek, hlavní šéf českého hokeje…

Hokejový brankář Tomáš Král se vozí v Lamborghini za 8 milionů
Hokejový brankář Tomáš Král se vozí v Lamborghini za 8 milionů

Vévodí Čechům

Mladý Král každopádně dostál svému příjmení a tímhle kaufem se posadil na pomyslný trůn. Lepší fáro mezi současnými hokejisty či fotbalisty budete hledat jen stěží. Brankář strčil do kapsy i lépe placené borce pražských »S«.

A že také mají co nabídnout! Třeba sparťané Costa, Václav Drchal či Uroš Radakovič mají v garáži vozy BMW. Benjamin Tetteh či rychlík Srdjan Plavšič zase řežou zatáčky v mercedesu. Milionovým značkám lahodí též úřadující mistři ze Slavie. No jo, jenže červené »lambíčko« je úplně jiný level.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud