VIP Sport

19. září 2019 • 17:25

Olympijský vítěz David Svoboda: Zlatou medaili z Londýna bych prodal!

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Neřadí se mezi sportovce, kteří by nikdy neprodali olympijskou medaili. Moderní pětibojař David Svoboda by klidně své sedm let staré zlato z Her v Londýně klidně zpeněžil.Nepotrpí si na to, aby doma vystavoval své medaile za úspěchy v moderním pětiboji. „Zrovna nedávno se mě jeden chlapeček ptal, kolik mám medailí. Řekl jsem mu, že plnou krabici od bot. Olympijská má svou vlastní krabičku, takže je hned vedle,“ prozradil David Svoboda magazínu Esprit.

Možná ale časem nejcennější medaile změní adresu. „Jednou jsem dostal dotaz, jestli bych olympijskou medaili někdy prodal, jako to udělal třeba kanoista Lukáš Pollert . Podle svého nejlepšího přesvědčení jsem řekl, že kdyby to někomu pomohlo, udělal bych to. Vítězství mi stejně nikdo nevezme,“ řekl dobrosrdečný olympijský vítěz.

David Svoboda si odnáší dvojskif, na kterém se projede s Mirkou Knapkovou
David Svoboda si odnáší dvojskif, na kterém se projede s Mirkou Knapkovou

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud