VIP Sport

9. října 2019 • 13:50

Zlatá holka Strýcová se rozjela na párty v Rakousku: Retro násoska!

Autor: as
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kariéra se chýlí ke konci, je potřeba si vychutnávat každý okamžik! Tenisová veteránka Barbora Strýcová (33) se na hráčské párty v Linci nešetřila. A na kurtu pak dostala za uši!Tohle byl hodně povedený mejdan. Rakouští organizátoři vymysleli tenisový večírek ve stylu 20. let minulého století a pro hráčky nachystali parádní retro outfity. Bára v hravých šatičkách se zlatými doplňky byla k nakousnutí. „Prostě zlatá holka z dvacátých let,“ komentovala svoji vizáž.

Barbora Strýcová na rafinované fotce jakoby skrká oblíbený gin s tonikem
Barbora Strýcová na rafinované fotce jakoby skrká oblíbený gin s tonikem

Na večírku ji doprovázel táta i přítel Petr, u stolu pak připravila vtipnou scénku! Jakoby z předlouhého brčka srkala čirou tekutinu. „Takto se před zápasem pije gin s tonikem!“ naznačila, že ve sklenici opravdu nebyla voda. „A co pak?“ reagovala na její tweet chorvatská kolegyně Vekičová. „Potom přišel Jack,“ odpověděla se smajlíky plzeňská drsňačka, že ochutnala i proslulou whisky.

Možná to na párty opravdu lehce přehnala, protože druhý den dopoledne neuhrála proti Francouzce Cornetové ani set. Za necelé tři týdny ji čeká v Šen-čenu Turnaj mistryň ve čtyřhře a potom? Dost možná konec kariéry! To se pak teprve bude zapíjet...

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud