VIP Sport

28. října 2019 • 17:56

Hvězda zápasu století Végh: promluvil o strachu z Vémoly i penězích

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už 9. listopadu se v O2 areně uskuteční zápas století československé MMA scény. V rámci Oktagonu 15 proti sobě nastoupí Karlos Vémola a Attila Végh. Co řekl slovenský bojovník o českém soupeři, kterým je Karlos Vémola?Vémola je podle sázkových kanceláří jasným favoritem zápasu. Moderátor pořadu Česká ulička (premiéra dnes od 22:00 na O2 TV Sport) Michal Hrdlička se tak zeptal Végha, jestli nemá z protivníka strach.

„Mám z něj respekt. Respekt a strach, to není to samé. Člověk, který má strach, tak nejde pak do klece. Mám respekt, úctu a pokoru před každým soupeřem,“ řekl Végh. Pochlubil se i tím, že má nejvíce zápasů z československé scény. „Čtyřicet čtyři. Ročně jsem měl až třináct zápasů. Měsíčně někdy i pět zápasů,“ hrdě pověděl bijec.

V pořadu pak i prozradil, jak to má s finanční odměnou za zápas s Vémolou. „Nevím jak Karlos, ale mám v Oktagonu fixní honorář a to je všechno.“

Exkluzivní rozhovory s těmi nejlepšími hosty! Přesně o tom je Česká ulička Michala Hrdličky, kterou můžete vidět na O2 TV Sport >>>

Sport Speciál Fight k zápasu Végh vs. Vémola objednávejte na iKiosek.cz ZDE>>>>

14. října vychází Sport speciál FIGHT

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud