VIP Sport

31. prosince 2019 • 13:12

Sportovní šílenosti roku 2019: Podvodník z WC, mimozemská formule, zavřený Řepka

Autor: pv
 • Pneumatiky formule 1 lze vyměnit i ve stavu beztíže a Tomáš Řepka letos poznal, jaký je život za mřížemi.Pneumatiky formule 1 lze vyměnit i ve stavu beztíže a Tomáš Řepka letos poznal, jaký je život za mřížemi.FOTO: koláž iSport

  Ani letošní rok nebyl ochuzený o kuriózní momenty ve světě sportu. Fotbalista Tomáš Řepka doplatil na své úlety a šel do vězení, český šachový velmistr podváděl během turnaje na záchodě a MMA zápasník se pral s medvědem. Končící rok byl plný šílených událostí.

 • Český šachista podváděl na záchodě

  S telefonem na záchodě! Český šachový velmistr Igor Rausis byl přistižen při podvádění...S telefonem na záchodě! Český šachový velmistr Igor Rausis byl přistižen při podvádění...Foto Twitter.com

  Skandál! Český šachový velmistr Igor Rausis byl přistižen při podvodu na turnaji ve Štrasburku, když na záchodě analyzoval svou právě hranou partii na mobilním telefonu. K porušení pravidel se osmapadesátiletý rodák z Ukrajiny přiznal a oznámil konec kariéry. „Lituji toho, co jsem udělal. Dostanu nejspíš doživotní trest zákazu činnosti, naprosto jsem si poničil jméno a zničil jsem také důvěru všech svých kolegů a přátel,“ řekl šachista.

 • Řepka nastoupil do vězení

  Tomáš Řepka si zahraje fotbal maimálně na vězeňském pláckuTomáš Řepka si zahraje fotbal maimálně na vězeňském pláckuFoto Michal Protivanský (CNC)

  Koncem května skončil za mřížemi bývalý kapitán fotbalové Sparty Tomáš Řepka. Za internetové útoky na druhou manželku Erbovou a milionovou zpronevěru dostal trest na 2,5 roku. V zimě zažádal o předčasné propuštění, ale soud mu nevyhověl. Dále tak bude chodit pomáhat v rámci trestu do nedalekého pekařství v Plzni.

 • Terminátor dostal kopanec

  Arnold Schwarzenegger byl napaden v AfriceArnold Schwarzenegger byl napaden v AfriceFoto koláž iSport.cz

  Chtěl sejmout legendu. Šílený fanoušek zezadu kopl vší silou jednasedmdesátiletého herce a bývalého guvernéra Kalifornie Arnolda Schwarzeneggera. Akční hrdina si na akci Arnold Classic v Africe zrovna pořizoval fotky a videa se svými fanoušky a zákeřný útok tak nemohl čekat. Kopanec Terminátor ustál a nedal na sobě vůbec znát, že by trpěl bolestí.

 • Formule ve stavu beztíže

  Mechanici týmu formule 1 Aston Martin Red Bull Racing dokázali vyměnit pneumatiky závodnímu monopostu ve stavu beztížeMechanici týmu formule 1 Aston Martin Red Bull Racing dokázali vyměnit pneumatiky závodnímu monopostu ve stavu beztížeFoto Red Bull Content Pool

  Předvedli nevídaný kousek! Mechanici týmu formule 1 Aston Martin Red Bull Racing dokázali vyměnit pneumatiky závodnímu monopostu ve stavu beztíže. Ve speciálním výcvikovém letadle pro kosmonauty Iljušin II-76 MDK vzlétli do výšky 11 000 metrů. Pak pilot zapnul tréninkový mód stavu beztíže a začaly se dít věci. Podařilo se jim vyměnit pneumatiky ve stavu beztíže.

 • Zápasník MMA se rval s medvědem

  Maxim Novoselov se v kleci pral s živým medvědemMaxim Novoselov se v kleci pral s živým medvědemFoto Instagram

  Tohle přehnal! MMA zápasník Maxim Novoselov se v rámci přípravy na zápas s Dmitrijem Smoljakovem utkal s medvědem. Bijec vážící 130 kilogramů medvěda nešetřil a nakonec ho povalil na lopatky.

 • Nebojácný provazochodec

  Americký provazochodec Preston Bruce Alden přešel bez jištění po laně 450 metrů nad přehradou na řece Gordon v Austrálii.Americký provazochodec Preston Bruce Alden přešel bez jištění po laně 450 metrů nad přehradou na řece Gordon v Austrálii.Foto instagram.com

  Riskoval život. Americký provazochodec Preston Bruce Alden přešel bez jištění po laně 450 metrů nad přehradou na řece Gordon v Austrálii. Odvážný dobrodruh se při dechberoucím kousku pohyboval 170 metrů nad zemí.

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud