VIP Sport

16. ledna 2020 • 14:35

Kapitán hokejového nároďáku Voráček: Tohle byste od něj nečekali!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vynikající hokejista, kapitán nároďáku a... zpěvák! Jakub Voráček (30) ukázal světu svoje umělecké schopnosti. Zazpíval legendární hit! A ukázal, že rytmus má v těle.

 Kladenský rodák nezapřel, že v NHL válí za Flyers. Při interpretaci slavné písně Toma Pettyho »Volným pádem« mu totiž sem tam nějaký ten tón ulétl. Uši ale jeho přednes určitě netrhal. „Už chybí jen zapalovač,“ podporovala ho usměvavá moderátorka ve studiu.

No, na Grammy to sice zatím nebude, o to víc Voras zaujal procítěním legendární skladby z roku 1989. Jestli takhle pečlivě brouká ukolébavky svému půlročnímu Matýskovi, musí jeho mrňous s úsměvem na tváři prospat celou noc!

Voráček šel s kůží na trh proto, aby fanoušky Philadelphie navnadil na zápas proti Los Angeles Kings (hraje se 18. ledna), který se v aréně Wells Fargo Center ponese v duchu osmdesátých let.

Kapitán národního týmu Jakub Voráček v dresu Flyers během pražské bitvy NHL s Blackhawks
Kapitán národního týmu Jakub Voráček v dresu Flyers během pražské bitvy NHL s Blackhawks

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud