VIP Sport

28. ledna 2020 • 20:35

Mrazivá první slova o rodině Kobeho Bryanta (†41): Manželka nezvládá zadržet slzy!

Autor: kvč
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Během okamžiku se jí zhroutil život. V nedělní havárii helikoptéry zahynul Vanesse Bryantové nejen milovaný manžel, basketbalová ikona Kobe Bryant (†41), ale i jedna z dcer, teprve třináctiletá Gianna. Vdova po legendě NBA zatím o tragické nehodě veřejně nepromluvila, magazín People ale zjistil, jak se s ní vyrovnává.Mnohé osobnosti nejen ze světa basketbalu vyjádřily svůj zármutek z odchodu Kobeho Bryanta a jeho talentované dcery. Ze strany jeho rodiny, která se s náhlým odchodem těžce vyrovnává, je zatím ticho.

„Pro Vanessu a celou rodinu jsou to zdrcující chvíle,“ sdělil magazínu People člověk blízký rodině Bryantových.

Záběry z nehody vrtulníku, při níž přišli o život basketbalista Kobe Bryant (†41) s dcerou a dalších sedm lidí

Další z lidí, kteří měli ke Kobemu a Vanesse blízko, sdělil následující: „Vanessa se sotva drží pohromadě. Nedokáže dokončit větu bez toho, aby se nerozplakala. Ale moc se snaží, aby byla v klidu, kvůli dalším dcerám. Ví, že musí být silná.“ Kromě sedmatřicetileté vdovy Vanessy zbyly po Kobem dcery Natalia (17), Bianka (3) a Capri (7 měsíců). Ty se musí vyrovnat nejen se ztrátou otce, ale i třináctileté sestry Gianny

„Na tohle nemůžete být nikdy připravený. Měli své vzestupy a pády, ale Vanessa a Kobe byli spřízněné duše. Viděla ho jako partnera na celý život,“ dodal zdroj z Bryantovic okolí. Není divu, vždyť byli manželé už od roku 2001, kdy bylo Vanesse pouhých osmnáct let.

Rodina basketbalové legendy teď před sebou má těžký úkol, s tragickými ztrátami se bude vyrovnávat dlouho. „Vanessa je obklopená lidmi, kteří milují ji a stejně milovali i Kobeho. Má velkou podporu a spoléhá na svou víru. Není v tom sama, ale bude truchlit velmi dlouho,“ dodává rodinný přítel.

Nové fotografie z dronu odhalují trosky helikoptéry, ve kterém zahynul Kobe Bryant s dcerou Giannou
Nové fotografie z dronu odhalují trosky helikoptéry, ve kterém zahynul Kobe Bryant s dcerou Giannou

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud