VIP Sport

7. února 2020 • 20:15

Tenisová krasavice Kurnikovová je znovu těhotná: Poprvé ukázala bříško!

Autor: as
###BLOK-TOP-VIDEA###

Předchozí těhotenství dokonale utajila, to další už na ni prasklo. Někdejší »tenisová lolitka« Ruska Anna Kurnikovová (38) je opravdu zase v tom. Dvouletá dvojčátka Lucy a Nicholas budou mít co nevidět sourozence.Převezla celý svět, když v prosinci 2017 s partnerem, španělským zpěvákem Enriquem Iglesiasem (44), oznámili: „Narodila se nám dvojčátka!“ Od ostře sledovaného páru to byl vskutku majstrštyk. Napodruhé už ale takovou kliku nemají.

Spekulace o Annině druhém těhotenství několikrát probleskly už na konci minulého roku a teď se objevily fotografie jako důkaz. Pár si i se svými psy vyrazil doma v Miami na projížďku po moři a ani dlouhá bunda nedokázala na člunu zamaskovat viditelný tenistčin »buben«.

Bude to kluk? Holka? Nebo snad další dvojčátka? Anna i Enrique mlčí, o svém soukromí tradičně nemluví. „Být mámou je ten nejkrásnější pocit na světě,“ svěřila se před časem Kurnikovová, zatímco její milý doufal, že je „...ten správný taťka“. Teď si to zase užijí.

Anna Kurnikovová pod dlouhou bundou skrývá zakulacené bříško...
Anna Kurnikovová pod dlouhou bundou skrývá zakulacené bříško...

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud