VIP Sport

17. února 2020 • 05:00

Trápení ex-hokejisty Alinče: Loni ochrnul, teď bojuje o život na JIPce!

Autor: Jan Rochovanský
Vstoupit do diskuse
0

Zase o něj má rodina strach! Bývalý hokejista a ochrnutý olympionik Jan Alinč (47) znovu skončil ve špitále. Tentokrát ho postihla závažná plicní embolie!Jako by těch zdravotních trablů už nebylo dost. Bývalý kanonýr se loni v květnu šel pobavit s kamarády na litvínovský zimák a střihnout si hokej na inline bruslích, když narazil hlavou do mantinelu. Alinč ochrnul a život se mu obrátil naruby!

Plicní embolie

„Nikdo netušil, že z toho bude takové vážné zranění,“ řekl tehdy Blesku jeden z přímých svědků s tím, že ještě dva měsíce po události ležel jeho parťák v nemocnici a nebyl schopen komunikovat. Jenže neuběhl ani rok a účastníka zimní olympiády v Lillehammeru 1994 připoutaného k lůžku zasáhla další pohroma!

Jan Alinč nasázel za Slavii spoustu gólů
Jan Alinč nasázel za Slavii spoustu gólů

Podle důvěryhodných informací Blesku ho postihla plicní embolie a milovaného taťku holčiček Kamily a Zuzany v pátek ve vážném stavu převezla záchranka do Vojenské fakultní nemocnice v Praze!

Stálá péče

A nevypadá to s ním vůbec dobře. Podle informací Blesku je smolař Honza na jednotce intenzivní péče. Tam už za ním dorazila i manželka Simona, jež se o něj od loňského úrazu stará. Nyní si nepřeje nic jiného, než aby bývalý střelec Litvínova, Karlových Varů, Slavie či Mostu (tam ukončil kariéru) tenhle těžký boj vyhrál a mohla jej mít zpátky doma...

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud