VIP Sport

26. března 2020 • 15:50

Kvůli této krásce riskoval vězení! Podívejte se na svůdnou přítelkyni snajpra Realu

Autor: ptr
###BLOK-TOP-VIDEA###

Útočník Realu Madrid Luka Jović (22) porušil před nedávnem nařízení a odletěl za svou drahou do Bělehradu. Tam navíc Sofija Miloševićová (29) slavila narozeniny a její miláček se párty zúčastnil. Tím však porušil srbské zákony ohledně karantény a nyní mu hrozí, že bude na svět hledět nějaký čas skrz vězeňské mříže.Nádherná Sofija má značnou historii randění s úspěšnými sportovci. Luka rozhodně není jejím prvním objevem ze zeleného pažitu. Mezi její expřítele se řadí srbští fotbalový reprezentanti Adem Ljajić, Duško Tošić nebo chorvat Ante Rebić. Kromě toho zvládla například i románek s tenistou Viktorem Troickim. Nyní ovšem již nějaký čas randí s útočníkem Realu a před necelým týdnem dokonce oznámili, že spolu čekají prvního potomka.

Sofija Milševićová, svůdná přítelkyně Luky Joviće
Sofija Milševićová, svůdná přítelkyně Luky Joviće

„Jsem neskonale šťastná, že je nyní Luka po mém boku během těchto časů. Nedovedu si představit, procházet tím sama, během těchto složitých časů pro celý svět,“ uvedla kráska na Instagramu.

Úspěšná modelka, která měří 178 centimetrů je proslulá pro své nekonečně dlouhé nohy. Pro modeling ji objevil hledač talentů již ve 14 letech a od té doby buduje kariéru. Pracovala například pro světoznámou značku Diesel a procházela se po molech v mnoha světových velkoměstech včetně Milána či New Yorku.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud